Spalatoria Lebada recruteaza personal

Denumirea postului:

Responsabil calitate (supervizeaza calitatea prestarii serviciilor)

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul la adresa de mail grigorica@yahoo.com

Principalele responsabilitati:

  • Verifica daca articolele au fost spalate si calcate corespunzator inainte de a fi returnate catre clienti
  • Supervizeaza interactiunea personalului cu clientii pentru a se asigura o calitate ridicata a serviciilor oferite
  • Centralizeaza si raporteaza catre managementul companiei incidente si situatii ce necesita rezolvare
  • Contribuie la imbunatatirea activitatii operationale a companiei

full-czy-warto-kupowac-uzywane-maszyny-pralnicze-cct

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare
  • Atentie deosebita la detalii
  • Permis de conducere categoria B
  • Limba engleza: nivel mediu
  • Cunostinte operare calculator: nivel mediu
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • Orientare spre rezultate
  • Preocupare de a invata si a se perfectiona permanent
  • Experienta in domeniu nu este obligatorie, experienta anterioara de interactiune directa cu clientii constituie un avantaj

Ce oferim:

  • Salariu motivant
  • Bonus in functie de contributia la performantele companiei
  • Oportunitatea de a promova in cadrul unei companii in curs de dezvoltare
  • Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe dinamice

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul la adresa de mail grigorica@yahoo.com.

Picture2

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s